Jesteś tutaj:

Jak uczymy?

 

Najkrócej mówiąc skutecznie i uczciwie.

 

Zdajemy sobie z sprawę, że znajomość języka angielskiego jest dzisiaj coraz częściej przepustką do lepszej pracy. Pomaga również awansować. Angielski przydaje się także w trakcie zagranicznych podróży – zarówno służbowych jak i w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Dlatego w trakcie naszych kursów, szkoleń i korepetycji staramy się dopasowywać metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów.

 

Kursy angielskiego LegnicaNasze kursy są prowadzone zgodnie z zasadami nowoczesnej i komunikacyjnej metodyki, której celem jest zdecydowane rozszerzenie umiejętności językowych naszych uczniów oraz szersze wprowadzenie zagadnień kulturowych. Co to oznacza? Uczymy nie tylko gramatyki, lecz także przydatnego słownictwa, umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania. Nasze zajęcia staramy się urozmaicać. Dzięki wykorzystywaniu różnych metod nauczania wspartych nowoczesną techniką, nauka staje się skuteczniejsza.

 

Metodami wiodącymi, z których korzystamy w nauczaniu języka angielskiego są:

 

  • Metoda komunikacyjna – metoda, która pozwala na możliwie szybkie rozpoczęcie komunikacji w języku obcym. Metoda ta jest realizowana w oparciu o najnowsze, oryginalne podręczniki brytyjskie, które są tak skonstruowane, by doskonalić cztery podstawowe umiejętności: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

  • Metoda audiowizualna - wykorzystywanie materiałów audio-video jest nieodłącznym elementem nauczania w trakcie naszych kursów i szkoleń. Korzystamy w tym celu z nagrań filmowych i dźwiękowych oraz z projektora i programów komputerowych. Wpływając na różne zmysły, przyspieszamy postęp naszych uczniów.

 

Nie ma jednej, jedynej, cudownej i skutecznej metody nauczania dla każdego. Tak samo jak nie ma diety cud w odchudzaniu. Jednakże metody, które stosujemy są sprawdzone i zaakceptowane przez British Council.

 

Jesteśmy pewni naszych metod nauczania.

 

Uczymy z pasją - sprawdź nas!