Jesteś tutaj:

FAQ

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania:

 

1. Jak wygląda kurs?

Kurs jest prowadzony w oparciu o podręczniki, które kładą nacisk przede wszystkim na komunikację, tak aby pomóc uczestnikom kursu rozwinąć pewność siebie i bez oporów mówić po angielsku. Podręcznikom towarzyszą zeszyty ćwiczeń, które często zawierają CD-ROM lub Multi-ROM.

Nasze zajęcia:

  • prowadzone są w małych grupach oraz przyjaznej i bezstresowej atmosferze;
  • staramy się je urozmaicać, by nikt się nie nudził;
  • wykorzystujemy różne metody nauczania;
  • korzystamy z osiągnięć nowoczesnej techniki;

Takie podejście do nauczania sprzyja robieniu postępów w nauce angielskiego. I faktycznie. Dzięki naszym (ale również naszych uczniów) wysiłkom nasi kursanci systematycznie czynią postępy, wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim.

 

2. Jakie metody nauczania stosujemy?

Metodami wiodącymi, z których korzystamy w nauczaniu języka angielskiego są:

Metoda komunikacyjna – metoda, która pozwala na możliwie szybkie rozpoczęcie komunikacji w języku obcym. Metoda ta jest realizowana w oparciu o najnowsze, oryginalne podręczniki brytyjskie, które są tak skonstruowane, by doskonalić cztery podstawowe umiejętności: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Metoda audiowizualna - wykorzystywanie materiałów audio-video jest nieodłącznym elementem nauczania w trakcie naszych kursów i szkoleń. Korzystamy w tym celu z nagrań filmowych i dźwiękowych oraz z projektora i programów komputerowych. Wpływając na różne zmysły, przyspieszamy postęp naszych uczniów.

Nie ma jednej, jedynej, cudownej i skutecznej metody nauczania dla każdego. Tak samo jak nie ma diety cud w odchudzaniu. Jednakże metody, które stosujemy są sprawdzone i zaakceptowane przez British Council.

 

3. Z jakich podręczników korzystamy?

Korzystamy z najnowszych podręczników dostępnych na rynku. Podręczniki te są autorstwa uznanych i cenionych wydawców, takich jak Pearson Longman czy Oxford University Press.

Wszystkie podręczniki kładą nacisk na komunikację, tak aby pomóc uczestnikom kursu przełamać barierę językową i śmiało mówić po angielsku. Podręcznikom towarzyszą zeszyty ćwiczeń, które zawierają CD-ROM lub Multi-ROMy.

Zapewniamy korzystne rabaty na podręczniki, słowniki i inne wydawnictwa językowe.